EUROPSKI TJEDAN VJEŠTINA STEČENIH U STRUKOVNOM OBRAZOVANJU I OSPOSOBLJAVANJU 2019.

Autor: Nada Ratković, 6. 10. 2019.

Naša škola kao prošlogodišnja dobitnica „Oznaka kvalitete“, nastavlja i ove godine po treći put sa svojim aktivnim sudjelovanjem u projektu „European Vocational Skills Week 2019.“ U razdoblju od 14.10. do 18.10. naši učenici i nastavnici pripremili su niz aktivnosti i događanja. Održat će se mnoge edukativne radionice, stručna predavanja, prezentacije i izložbe uradaka kreativnih učenika i nastavnika naše škole i partnerskih škola. Cilj manifestacije je promocija strukovnog obrazovanja i osposobljavanja, kojim učenici mogu steči praktične vještine i kompetencije koje se danas traže na tržištu rada. Strukovne vještine na svim razinama potiču inovativnost i konkurentnost te povećavaju izglede za zapošljavanje.

Strukovno obrazovanje i osposobljavanje je pametan izbor.

PROGRAM DOGAĐANJA U PRIVITKU.

POZIVNICA

„Europski tjedan vještina stečenih strukovnim obrazovanjem i osposobljavanjem 2019“.

14. do. 18. listopada 2019.

Mjesto održavanja je

Srednja strukovna škola bana Josipa Jelačića Sinj,

Dinka Šimunovića 14, Sinj.

Obilježavamo Europski tjedan vještina stečenih u strukovnom obrazovanju i osposobljavanju kao dio mnogih događanja koja će se provoditi diljem Europe. Naši učenici i nastavnici osmislili su niz aktivnosti s kojima će se priključiti inicijativi Europske komisije. Otkrijte kako strukovne vještine na svim razinama potiču inovativnost i konkurentnost te kako povećavaju izglede za zapošljavanje. Strukovnim obrazovanjem stječu se praktične, transverzalne vještine, znanje i kompetencije koje se traže na tržištu rada.

Svaki čovjek je talentiran!

Neki talenti mogu biti vidljivi, neki još uvijek sakriveni.

Strukovno obrazovanje i osposobljavanje je pametan izbor.

Vodi do izvrsnosti u obrazovanju, do kvalitetnih i dobro plaćenih  radnih mjesta te veće mogućnosti zapošljavanja i samozapošljavanja.

PROGRAM DOGAĐANJA USKORO!

Priloženi dokumenti: