Novi Erasmus+ projekt "Raširimo krila za ocean prilika"

Autor: Nada Ratković, 25. 5. 2022.

Škola je ponovno dobitnica ERASMUS+ projekta – Ključna aktivnost 1, mobilnost za područje strukovnog obrazovanja i osposobljavanja.

Raširenih krila učenici Srednje strukovne škole bana Josipa Jelačića će na željenu stručnu praksu Erasmus+ mobilnost na Cipar. Agencija za mobilnost i programe EU prihvatila je projektni prijedlog Škole te odobrila financijsku potporu u iznosu od 47.470,00 EUR za projekt pod nazivom Raširimo krila za ocean prilika.

Na mobilnost na Cipar u grad Paphos ide 15 učenika koji se obrazuju za zanimanja kuhar, kozmetičar, frizer, ekonomist i turističko-hotelijerski komercijalist u trajanju od tri tjedna. Koordinatorica projekta je profesorica Marija Šimunović.

Svrha Erasmus projekta je steći nove strukovne vještine ‘učeći kroz rad’ koje su potrebne i tražene na tržištu rada koristeći moderne inovativne tehnologije i implementiranjem europske dimenzije u stečeno obrazovanje.

Projektom će se motivirati i povećati interes učenika za strukovno obrazovanje i osposobljavanje, integracija s europskim obrazovanjem, obavljanje radnih zadataka i poslova u novom okruženju i stjecanje novih znanja i iskustava.

Projekt ‘Raširimo krila za ocean prilika‘ je pravo rješenje za modernizaciju, popularizaciju i odabir strukovnoga obrazovanja i osposobljavanja.

UPISI 2022./2023.
Popis udžbenika 2022/2023
IZDAVANJE POTVRDA

POTVRDA

Upute su dolje u priloženom dokumentu.

« Rujan 2022 »