DAN ŠKOLE-DAN OTVORENIH VRATA

Autor: Željko Cvitković-Đone, 28. 5. 2018.

DAN ŠKOLE u srijedu 30. svibnja 2018.

​Srednja strukovna škola bana Josipa Jelačića slavi „Dan škole“ i tom prigodom organizira  „Dan otvorenih vrata“ .

Pozivamo učenice i učenike 8. razreda,

njihove nastavnike, stručne suradnike, roditelje i sve zainteresirane

da nas posjete u srijedu 30. svibnja od 11.00 do 14.00 sati.

Veselimo se vašem dolasku i druženju!

Srednja strukovna škola bana Josipa Jelačića Sinj slavi Dan škole 30. svibnja te tom prigodom organizira Dan otvorenih vrata.

Obzirom da se bliži kraj nastavne godine kada učenici osmih razreda osnovnih škola trebaju donijeti odluku o upisu srednje škole, odlučili smo svim zainteresiranim učenicima otvoriti vrata naše Škole.

Dan otvorenih vrata provodit će se kroz niz aktivnosti i programa koji su osmislili i organizirali učenici škole (Redoslijed događanja u prilogu).

Učenici će uz pomoć profesora, strukovnih učitelja te učenika naše škole dobiti sve informacije o upisima u srednju školu, načinu školovanja, upoznati školu i školski prostor, prisustvovati prezentaciji obrazovnih programa i zanimanja, izvannastavnih aktivnosti i ostalih oblika učeničkog života u Školi (šport, kultura, zabava…), a sve s ciljem profesionalne orijentacije učenika.

Posjetiteljima će osobni voditelji biti sami učenici škole koji su spremni odgovoriti na sva pitanja posjetitelja. Otvorene će biti sve učionice, a u njima će prisutni biti profesori koji su također spremni na pitanja o svojim predmetima i školi.

Potičemo Vas da posjetite brojna izlaganja u predvorju i u učionicama koja će Vam pobliže prikazati rad učenika i profesora škole.

U želji da svim zainteresiranim učenicima osmih razreda pružimo detaljne informacije o nastavku obrazovanja u srednjoj Školi,

Pozivamo vas na Dan otvorenih vrata Škole

koji će se održati u srijedu, 30. svibnja 2018.

od 11:00 do 14:00 sati, u prostoru Škole

na adresi Dinka Šimunovića 14.

RASPORED DOGAĐANJA

11.00 – 11.10

Uvodna  riječ ravnatelja (atrij Škole)

11.10 – 13.30

Prezentacija trogodišnjih zanimanja (atrij Škole):

• Konobari - pripremanje bezalkoholnih barskih mješavina i posluživanje  napitaka od kave
  • Kuhari – pripremanje i prezentacija malih ukusnih zalogaja
  • Prodavač –umatanje slastica
  • Frizeri– hladna trajna ondulacija, svečana frizura
  • Kozmetičari – masaža ruku, demonstracija šminkanja

11.20 – 13.30

Prezentacija vježbeničkih tvrtki (učionica br.13 – prizemlje)

• Alkaruša d.o.o.(4.B,4.C -državno natjecanje)
  • Madam d.o.o. (3.A)
  • Diarose d.o.o. (3.B)
  • Catering Casablanca d.o.o.(3.A)

11.30 – 12.00

Prezentacija samostalnoga istraživačkog rada „Rušenje Peruće“-1.mjesto na županijskom natjecanju iz povijesti (Jelena Buljan i Anamaria  Gojun –školska knjižnica)

11.30 – 13.30

Računalne igrice (kabinet informatike – prizemlje)

12.00 –12.30

Kviz Kachoot (kabinet informatike – 2. kat)

12.00 – 13.00

Sportska natjecanja (sportska dvorana)

Pozivamo  učenike na sudjelovanje u navedenim aktivnostima i da provedu ovaj dan ugodnu druženju.

Škola će za sve posjetitelje biti otvorena od 11.00 do 14.00 sati.

DAN ŠKOLE-DAN OTVORENIH VRATA

Autor: Željko Cvitković-Đone, 28. 5. 2018.

DAN ŠKOLE u srijedu 30. svibnja 2018.

Pozivamo učenice i učenike 8. razreda,

njihove nastavnike, stručne suradnike, roditelje i sve zainteresirane

da nas posjete u srijedu 30. svibnja od 11.00 do 14.00 sati.

Pozivamo vas na Dan otvorenih vrata Škole

koji će se održati u srijedu, 30. svibnja 2018.

od 11:00 do 14:00 sati, u prostoru Škole

na adresi Dinka Šimunovića 14.

RASPORED DOGAĐANJA

11.00 – 11.10

Uvodna  riječ ravnatelja (atrij Škole)

11.10 – 13.30

Prezentacija trogodišnjih zanimanja (atrij Škole):

• Kuhari – pripremanje i prezentacija malih ukusnih zalogaja
  • Prodavač –umatanje slastica
  • Frizeri– hladna trajna ondulacija, svečana frizura
  • Kozmetičari – masaža ruku, demonstracija šminkanja

11.20 – 13.30

Prezentacija vježbeničkih tvrtki (učionica br.13 – prizemlje)

• Alkaruša d.o.o.(4.B,4.C -državno natjecanje)
  • Madam d.o.o. (3.A)
  • Diarose d.o.o. (3.B)
  • Catering Casablanca d.o.o.(3.A)

11.30 – 12.00

11.30 – 13.30

Računalne igrice (kabinet informatike – prizemlje)

12.00 –12.30

Kviz Kachoot (kabinet informatike – 2. kat)

12.00 – 13.00

Sportska natjecanja (sportska dvorana)

Škola će za sve posjetitelje biti otvorena od 11.00 do 14.00 sati.