Vizija i misija naše škole

Naša škola posvećena je pružanju vrhunskog obrazovanja, unapređenju nastavnog procesa i podršci učenicima u njihovom razvoju.

Stipe Ivišić

Stipe Ivišić, diplomirani teolog iz Košuta, posvetio je svoj život obrazovanju i unapređenju školskog sustava. Nakon završetka teološkog fakulteta, Stipe je započeo svoju karijeru kao nastavnik, a njegov predan rad i vizija ubrzo su ga doveli do pozicije ravnatelja. Od 2019. godine, Stipe vodi Srednju strukovnu školu bana Josipa Jelačića u Sinju, gdje kontinuirano radi na poboljšanju materijalnih uvjeta škole, kao i na unapređenju nastavnika, učenika i obrazovnog procesa. Njegova strast prema inovacijama u obrazovanju osigurava da škola uvijek bude korak ispred.

Profesionalno iskustvo

2019 – 2024

Vodio školu kroz razne projekte unapređenja, uključujući modernizaciju nastavnog procesa i poboljšanje materijalnih uvjeta.

2024 – sadašnjost

Nastavlja s unapređenjem škole, fokusirajući se na inovacije u obrazovanju i podršku nastavnicima i učenicima.

Inicijative i Poboljšanja

Modernizacija Učionica

Stipe Ivišić je modernizirao učionice s najnovijom tehnologijom, uključujući pametne ploče i računala.

Novi Nastavni Materijali

Uveo je suvremene nastavne materijale koji su prilagođeni potrebama današnjih učenika.

Profesionalni Razvoj Nastavnika

Organizirao je redovite radionice i seminare za stručno usavršavanje nastavnika.

Pridružite Nam Se u Unapređenju Obrazovanja

Posjetite našu školu i saznajte više o našim inicijativama ili se uključite u podršku obrazovnim naporima.