• Rukometom sam se počela bavit prije 7,5 godina.

• Sjećaš li se svog prvog nastupa?

• Da, sjećam se kao da je bilo jučer. Moja prva službena utakmica bila je protivŽRK Kaštela u kojoj sam zabila 10 golova

• Koje su pretpostavke za biti uspješan sportaš?

• Treba biti uporan unatoč svim zaprekama, neuspjesima, ozljedama… Nikad ne odustati od svog cilja, davati maksimum od sebe a prvenstveno voljeti sport kojim se baviš!

• Zašto si izabrala baš rukomet?

• U početku sam se pristala baviti rukometom na inicijativu svojih roditelja, ali s vremenom sam zavoljela taj sport i pronašla se u njemu.

• Tvoj najdraži nastup kojeg se sijećaš?

• Moj najdraži nastup bio je na Mediteranskim igrama koje su se održale prije pola godine. Taj nastup mi je ostao u sijećanju zbog toga što je to bilo moje prvo službeno natjecanje za reprezentaciju.

• Kada je bio tvoj prvi nastup za reprezentaciju?

• Moj prvi nastup bio je ujedno i prvo okupljanje kadetske reprezentacije prije 3 godine u Sinju.

• Tko je tvoj uzor u rukometu?

• Daniel Narcisse.

• Tvoj uzor u Hrvatskoj reprezentaciji?

• U muškoj Domagoj Duvnjak, a u ženskoj Andrea Penezić.

• Gdje se vidiši u budućnosti?

• Trenutno ne razmišljam o tome. Ostajem u Sinju budući da je moj klub postao prvoligaš.

• Tvoji ostvareni uspijesi u klubu?

• Najnoviji je prva liga,, na državnim prvenstvima 4. i 6. mjesto.

• Tvoji uspijesi za reprezentaciju?

• Mediteranske igre 3. mjesto

• Kvalifikacije za Europsko prvenstvo 2. mjesto

•  Gdje su se održavala kvalifikacije za EP i koji je tvoj dojam?

•           Održavale su se na Islandu. Bile su 4 reprezentacije:

1) Island

2) Španjolska

3) Hrvatska

4) Švicarska

•       To je bilo lijepo iskustvo. Pobijedili smo 2 reprezentacije i kvalificirali se za EP koje će biti u  Češkoj.

• Tvoja očekivanja na EP?

• Smatram da smo dovoljno dobre da prođemo grupu. Konkurencija je prevelika: Danska, Rusija, Norveška,… ponajbolje reprezentacije. Nadam se dobrom postignuću.

• Osvojene medalje i pehari?

• - Medalje

• Na krosu 4 zlatne i 1 srebrena medalja; na mediteranskim igrama 2 brončane medalje; na  školskom prvenstvu Splitsko-dalmatinske županije brončana medalja; Božićni turnir u Sesvetama srebrena medalja.

•  - Pehari

• Najbolji vanjski na Državnom prvenstvu u Čakovcu; najbolji srednji na Državnom prvenstvu u Umagu; perspektivna sportašica grada Sinja 2008. godine; najbolja sportašica grada Sinja 2010. godine; najbolja igračica na 2.memorijalnom rukometnom turniru za branitelje u Cerni.

.....ove godine  naša je Silvija proglašena najboljom sportašicom Sinja!!!