Erasmus+ projekt "Raširimo krila za ocean prilika"

Škola je ponovno dobitnica ERASMUS+ projekta – Ključna aktivnost 1, mobilnost za područje strukovnog obrazovanja i osposobljavanja.

Raširenih krila učenici Srednje strukovne škole bana Josipa Jelačića će na željenu stručnu praksu Erasmus+ mobilnost na Cipar. Agencija za mobilnost i programe EU prihvatila je projektni prijedlog Škole te odobrila financijsku potporu u iznosu od 47.470,00 EUR za projekt pod nazivom Raširimo krila za ocean prilika.

Na mobilnost na Cipar u grad Paphos ide 15 učenika koji se obrazuju za zanimanja kuhar, kozmetičar, frizer, ekonomist i turističko-hotelijerski komercijalist u trajanju od tri tjedna. Koordinatorica projekta je profesorica Marija Šimunović.

Svrha Erasmus projekta je steći nove strukovne vještine ‘učeći kroz rad’ koje su potrebne i tražene na tržištu rada koristeći moderne inovativne tehnologije i implementiranjem europske dimenzije u stečeno obrazovanje.

Projektom će se motivirati i povećati interes učenika za strukovno obrazovanje i osposobljavanje, integracija s europskim obrazovanjem, obavljanje radnih zadataka i poslova u novom okruženju i stjecanje novih znanja i iskustava.

Projekt ‘Raširimo krila za ocean prilika‘ je pravo rješenje za modernizaciju, popularizaciju i odabir strukovnoga obrazovanja i osposobljavanja.

LOGO PROJEKTA:

NATJEČAJ ZA SUDJELOVANJE U MOBILNOSTI UČENIKA U OKVIRU ERASMUS+ PROJEKT

"SPREAD OUR WINGS FOR THE OCEAN OF OPPORTUNITY

“RAŠIRIMO KRILA ZA OCEAN PRILIKA”

NATJEČAJ JE OTVOREN OD 05.07.2022. DO 12.07.2022.

Srednja strukovna škola bana Josipa Jelačića

Adresa: Dinka Šimunovića 14,

21 230 Sinj

Tel.: 021 668 580

Fax: 021 826 461

e-mail:marija.simunovic00@gmail.com

NATJEČAJ ZA SUDJELOVANJE U MOBILNOSTI UČENIKA U OKVIRU ERASMUS+ PROJEKT “RAŠIRIMO KRILA ZA OCEAN PRILIKA”

Agencija za mobilnost i programe EU, Frankopanska 26, 10000 Zagreb

Odjel za strukovno obrazovanje i osposobljavanje

Broj sporazuma: Projekt 2022-1-HR01-KA122-VET-000070506

Naziv projekta: Raširimo krila za ocean prilika

Naziv projekta na engleskom: Spread our wings for the ocean of opportunity

Početak projekta: 01.06.2022.

Završetak projekta: 15.mjeseci od početka

Nositelj projekta: Srednja strukovna škola bana Josipa Jelačića Sinj

Partner: ORGANIZATION FOR PROMOTION OF EUROPEAN ISSUES Paphos, Cyprus

Agencija za mobilnost i programe EU na temelju Odluke o dodjeli financijske potpore za projektne prijedloge u okviru Poziva na dostavu projektnih prijedloga za 2022. g. za program Erasmus+ - Ključna aktivnost 1 za područje strukovnog obrazovanja i osposobljavanja godine prihvatila je projektni prijedlog naše škole te mu odobrila financijsku potporu u iznosu od: 47,470,00 EUR za projekt pod nazivom Raširimo krila za ocean prilika.

PRIJAVA ZA SUDJELOVANJE U PROJEKTU MOBILNOSTI

Raširimo krila za ocean prilika”

Natječajna dokumentacija se nalazi u prilogu.

Ukupan broj sudionika i trajanje mobilnosti: 15 sudionika, 21 dan

Zanimanje učenika: 3 kozmetičara, 3 frizera, 3 kuhara, 3 ekonomista i  3 turističko-hotelijerskih komercijalista.

U obzir dolaze učenici drugih, trećih i četvrtih razreda.

NATJEČAJ JE OTVOREN OD 05.07.2022. DO 12.07.2022.

Rok žalbe je 7 dana nakon objave rezultata Natječaja.

Žalbe se šalju na tajništvo Škole.

E-mail: tajnistvo@ss-strukovna-banajosipajelacica-sinj.skole.hr

Voditeljica projekta Marija Šimunović

e-mail:marija.simunovic00@gmail.com

OBAVIJEST O PROVOĐENJU INTERVJU-a

Intervju, za učenike koji su se prijavili na Erasmus+ projekt 2022-1-HR01-KA122-VET-000070506, projekt mobilnosti na CIpar će se održati  u ponedjeljak 18. srpnja u 8:00 sati u školskoj knjižnici.

Učenici koji su spriječeni doći u školu i rade za njih će se dostavit Zoom poveznica za 10 sati istog dana.

Voditeljica projekta: Marija Šimunović, prof. mentor

REZULTATI NATJEČAJA ZA SUDJELOVANJE U MOBILNOSTI UČENIKA U OKVIRU ERASMUS+ PROJEKT

"SPREAD OUR WINGS FOR THE OCEAN OF OPPORTUNITY

“RAŠIRIMO KRILA ZA OCEAN PRILIKA”

Članovi projektnog tima u sastavu: Antonija Bikić Šušnjara, Jelena Poljak, Nada Ratković, Marija Šimunović i Željka Vuko na osnovu pristiglih prijava, provedbe natječaja i intervjua su donijeli Odluku o izboru kandidata za mobilnost u Cipar u školskoj godini 2022./2023.

U prilogu se nalaze rezultati natječaja.

Za sve potrebne informacije i eventualne upite poslati mail na :

Voditelj projekta: Marija Šimunović, prof. mentor

marija.simunovic00@gmail.com

U Sinju, 19.07 .2022.

Diseminacija:

UPISI 2022./2023.
Popis udžbenika 2022/2023
IZDAVANJE POTVRDA

POTVRDA

Upute su dolje u priloženom dokumentu.

« Rujan 2022 »